Echoloty a sonary

V nabídce najdete i navijáky 1 + 1 zdarma za superceny. Nabízíme rybářské navijáky značky Robinson, která je velmi známým producentem potřeb pro rybáře. Echoloty a sonary. Pruty, navijáky a ostatní vybavení kvalitních značek najdete u nás. Připravili jsme pro Vás rybářské potřeby k rybaření jako jsou rybářské pruty, rybářské navijáky, stojany na pruty, rybářské vlasce, sňůry, rybářské podběráky. Oblečení pro rybáře, nafukovací čluny , motory, rybářská křesla, rybářská lehátka, bivaky a deštníky, krmení pro ryby, boilies Karel Nikl. Rybářské navijáky jsou nedílnou součástí rybářských prutů a je třeba si konkrétní druhy vybírat podle momentálních potřeb a nároků. V našem shopu naleznete vše pro rybolov a rybaření. Pro registrované zákazníky jsme připravili slevu 5% na každý nákup. Nechybí ani přívlačové, bolognesové nebo teleskopické pruty. V nabídce najdete také štikové pruty na vyvěšenou. Pokud si vyberete jakoukoli věc na našem eshopu, doporučujeme ji zde i objednat a to i v případě, že si pro ni přijdete na kamennou prodejnu. Nabízíme rybářské navijáky od renomovaných výrobců, kteří se orientují především na praktičnost a kvalitu ověřenou v praxi. Váháte který vybrat? Základní rybářské pruty se používají při lovu na plavanou a na položenou. Mezi nejpoužívanější materiály náleží sklolaminát, bambus a grafit. K chycení trofejního úlovku budete potřebovat kvalitní rybářské vybavení. Čas strávený na rybách se nepočítá do života\\\\\\\\\\\\\\\”. Pokud tedy ještě nejste rybářem, neváhejte a podlehněte kouzlu rybaření. Jsme dlouholetí rybáři, proto Vám rádi poradíme jak s výběrem rybářských potřeb, tak i s otázkami ohledně rybaření. Echoloty a sonary a mnoho dalšího. Vítáme Vás v našem e-shopu. Jsme rádi, že jste si k nákupu rybářských potřeb vybrali právě nás. Sami dobře víte, že správný rybářský prut, naviják a další vybavení je sice dobrý základ k dobrému rybaření ale zároveň občas potřebujme i trochu štěstíčka. Máme rybářské navijáky s baitrunnerem neboli volnoběžnou brzdou, navijáky s přední brzdou. POKUD LZE ZBOŽÍ OBJEDNAT, ZNAMENÁ ŽE JE SKLADEM V ESHOPU A BUDE VÁM DODÁNO. Nejlevnější echoloty a sonary a další rybářské potřeby.

  • Kvalitní gelový a bezúdržbový akumulátor s napětím 12V / 9 Ah určený k univerzálnímu využití, v rybařině však zejména jako zdroj pro echoloty. Tato baterie je trakční a můžete ji neustále nabíjet a vybíjet.


  • Praktický, stavitelný držák pro upevnění sondy sonaru k držáku a držák následně k lodi. Držák je profesionálně zpracován a jeho předností je jednoduchá manipulace a nízká váha. Držák je univerzální a je možné jej použít pro jakékoliv modely sonarů.


  • Praktický, stavitelný držák pro upevnění sondy sonaru k držáku a držák následně k lodi. Držák je teleskopický a ze základní délky 61,5 cm jej lze prodloužit o dalších 17,5 cm. Manipulace s držákem je velmi jednoduchá, držák je profesionálně zpracován a jeho předností je malá transportní délka a nízká váha. Držák je univerzální a je možné jej použít pro jakékoliv modely sonarů. 


  • Kvalitní gelový a bezúdržbový akumulátor s napětím 12V / 8 Ah určený k univerzálnímu využití, v rybařině však zejména jako zdroj pro echoloty. Tato baterie je trakční a můžete ji neustále nabíjet a vybíjet.


  • Praktický, stavitelný držák pro upevnění sondy sonaru k držáku a držák následně k lodi. Držák je teleskopický a ze základní délky 50 cm jej lze prodloužit o dalších 15 cm. Manipulace s držákem je velmi jednoduchá, držák je profesionálně zpracován a jeho předností je malá transportní délka a nízká váha. Držák je univerzální a je možné jej použít pro jakékoliv modely sonarů. 


  • Univerzální nabíječka olověných a gelových akumulátorů do 20 Ah. Nabíječka se vyznačuje vysokou účinností a malými transportními rozměry. Má tři úrovně nabíjení. Orientační čas nabíjení je u 7 Ah tři hodiny, u 20 Ah osm hodin.