Stojany a vidlice na pruty

Máme zázemí kamenného obchodu a nabízíme možnost osobního odběru. Na zakoupené zboží je servis v souladu se záručními podmínkami samozřejmostí. Nejlepší stojany a vidlice na pruty a další věci pro rybáře. Pruty, navijáky a ostatní vybavení kvalitních značek najdete u nás. Stojany a vidlice na pruty v širokém výběru. Snažíme se dělat co nejvíce pro kupující aby našli všechno potřebné a byli spokojení s nákupem. Petrův zdar! Podívejte se na široký výběr stojany a vidlice na pruty. Rybářské navijáky představují nedílnou součást rybářských prutů a je potřeba vždy vybírat podle požadavků a potřeb, které na navijáky kladete. V rybářské praxi se můžete setkat s několika druhy navijáků, kam se řadí velmi oblíbené navijáky s přední a zadní brzdou. Nesmíme však zapomenout ani na rybářské navijáky s bojovou brzdou, multiplikátory a baitrunery (volnoběžky). Při nákupu rybářských navijáků nezapomeňte nahlédnout také do kategorie vlasce a šňůry, které jsou nezbytnou součástí navijáků. Pokud hledáte stojany a vidlice na pruty, pak jste tady správně. Rybářské potřeby osvědčené kvality za opravdu výborné ceny. Máme rybářské navijáky s baitrunnerem neboli volnoběžnou brzdou, navijáky s přední brzdou. K dispozici jsou feederové a kaprové pruty, zajistili jsme také pruty vhodné pro mořský rybolov, které se zároveň hodí i na sumce. Navijáky se děli do několika kategorií. Stojany a vidlice na pruty za nejlepší ceny. Sami dobře víte, že správný rybářský prut, naviják a další vybavení je sice dobrý základ k dobrému rybaření ale zároveň občas potřebujme i trochu štěstíčka. Aby vám u vody nebyla zima a neteklo vám do bot, máme pro vás také teplé oblečení, oděvní doplňky a speciální boty pro rybáře. Společnost Robinson používá při výrobě navijáků nejnovější technologie, které zaručují naprostou kvalitu výrobků.

 • Stojany Danio patří ke špičce na českém trhu. Vyznačují se perfektním a dokonalým zpracováním, elegancí a kompaktností. Všechna místa, kde dochází ke kontaktu s dotahovanou maticí jsou plochá – matice dosedají na rovnou plochu a tím nedochází k pohybu či vytáčení se ramen a válečků na rohatinky a signalizátory. Stojan je možné i přes svou mimořádnou stabilitu ukotvit pomocí kotvícího háčku pod stativovou hlavou stojanu. Pro přesné polohování stojanu slouží aretační tyčinka. Stojan je složen v přepravním obalu z kvalitního nepromokavého materiálu Nylon 600D. Jedná se o český výrobek s velmi dobrým servisním zázemím. Pro možnost používání stojanu pro 3 pruty je nutné dokoupit středový váleček pod kódem VB0001.


 • Rameno na feederový prut s univerzálním závitem pro všechny druhy vidliček a stojanů všech světových výrobců. Rameno má polohovací kloub pro nastavení polohy dle okolního terénu a do průhledných bužírek můžete vložit chemická světla pro lepší orientaci při nočním rybolovu.


 • Náhradní koncovka se závitem pro vidličku, nebo rameno stojanu. Závit je kompatibilní se všemi světovými výrobci stojanů, válečků a rychlospojek. Koncovka je univerzální, je vyrobena z kvalitní gumy, lze ji roztáhnout a je šetrná k laku na prutech.


 • Náhradní koncovka se závitem pro vidličku, nebo rameno stojanu. Závit je kompatibilní se všemi světovými výrobci stojanů, válečků a rychlospojek. Koncovka je univerzální, je vyrobena z kvalitní gumy, lze ji roztáhnout a je šetrná k laku na prutech.


 • Náhradní koncovka se závitem pro zadní vidličku, nebo zadní rameno stojanu. Závit je kompatibilní se všemi světovými výrobci stojanů, válečků a rychlospojek.


 • Náhradní koncovka se závitem pro přední vidličku, nebo přední rameno stojanu. Závit je kompatibilní se všemi světovými výrobci stojanů, válečků a rychlospojek.


 • Kvalitní hliníková vidlička vyrobená ze silnostěnného hliníku o transportní délce 54 cm. Vidličku lze pomocí aretační matice povytáhnout až do délky 100 cm. Vidlička je osazena kvalitním mosazným válečkem, který má kompatibilní závit se všemi výrobci signalizátorů, rohatinek, ramen apod.


 • Kvalitní hliníková vidlička vyrobená ze silnostěnného hliníku o transportní délce 44 cm. Vidličku lze pomocí aretační matice povytáhnout až do délky 80 cm. Vidlička je osazena kvalitním mosazným válečkem, který má kompatibilní závit se všemi výrobci signalizátorů, rohatinek, ramen apod.


 • Kvalitní hliníková vidlička vyrobená ze silnostěnného hliníku o transportní délce 58,5 cm. Vidličku lze pomocí aretační matice povytáhnout až do délky 100 cm. Vidlička je osazena kvalitní plastovou rohatinkou – koncovkou ve tvaru V, která je určena jako přední vidlička.


 • Kvalitní hliníková vidlička vyrobená ze silnostěnného hliníku o transportní délce 56 cm. Vidličku lze pomocí aretační matice povytáhnout až do délky 100 cm. Vidlička je osazena kvalitní plastovou rohatinkou – koncovkou ve tvaru U, která je určena jako zadní vidlička.


 • Kvalitní hliníková vidlička vyrobená ze silnostěnného hliníku o transportní délce 49 cm. Vidličku lze pomocí aretační matice povytáhnout až do délky 80 cm. Vidlička je osazena kvalitní plastovou rohatinkou – koncovkou ve tvaru U, která je určena jako zadní vidlička.


 • Kvalitní hliníková vidlička vyrobená ze silnostěnného hliníku o transportní délce 49 cm. Vidličku lze pomocí aretační matice povytáhnout až do délky 80 cm. Vidlička je osazena kvalitní plastovou rohatinkou – koncovkou ve tvaru V, která je určena jako přední vidlička.