boilies Nikl®

Další důležitou otázkou při výběru rybářských navijáků je s jakou brzdou by měl rybářský naviják být Pro opravdu velké úlovky tu jsou tzv. multiplikátory, které upotřebíte například při lovu sumců a mořských druhů. Obaly na pruty, čelovky, umělé nástrahy, rybářská bižuterie, knihy o rybaření a další. Podle toho se budou odvíjet technické parametry navijáku, který musí pevně sedět k odpovídajícímu typu prutu. Jen tak bude lov úspěšný. Boilies Nikl® vyberete v našem katalogu. Snad žádný rybář se neobejde bez boilies Nikl®. Rybářské pruty se vyrábějí v mnoha provedeních a zaměřují se na určité způsoby rybolovu. Naši odborníci vám rádi poradí s výběrem osobně nebo telefonicky. Nejlepší boilies Nikl® naleznete na těchto stránkách. Nabízíme rybářské potřeby a veškeré potřeby pro rybaření různých značek na jednom místě. Čas strávený na rybách se nepočítá do života\\\\\\\\\\\\\\\”. Pokud tedy ještě nejste rybářem, neváhejte a podlehněte kouzlu rybaření. Rybářské navijáky patří k základnímu vybavení každého rybáře. Vítáme Vás v našem e-shopu. Jsme rádi, že jste si k nákupu rybářských potřeb vybrali právě nás. Nechybí ani přívlačové, bolognesové nebo teleskopické pruty. V nabídce najdete také štikové pruty na vyvěšenou. Na kaprařinu a na položenou využijete i navijáky s přední a zadní brzdou. S přední brzdou, se zadní brzdou, s bojovou brzdou, s volnoběžnou brzdou (baitrunner) a samostatnou kategorií jsou multiplikátory. V našem katalogu naleznete zboži z několika největších rybářských eshopů. Podívejte se na široký výběr boilies Nikl®. Rybářské navijáky představují nedílnou součást rybářských prutů a je potřeba vždy vybírat podle požadavků a potřeb, které na navijáky kladete. Rybářské potřeby osvědčené kvality za opravdu výborné ceny. K jedné z nejmodernějších a zároveň nejpopulárnějších technik se řadí feeder – špička prutu upozorňuje na záběr a mění se podle zátěže a proudu vody. Právě speciální feederové pruty, v teleskopickém nebo skládacím provedení, máme pro vás připravené v rozličných délkách a gramážích.

 • Řada šetrně konzervovaných plovoucích válečků, ve kterých naleznete favorita pro jakoukoliv situaci. Základ těchto válečků tvoří originální pop-up mix, díky kterému válečky skvěle uvolňují atraktory po dlouhý čas a navíc mají skvělé plovoucí vlastnosti! 


 • Řada šetrně konzervovaného plovoucího boilie, ve kterém naleznete favorita pro jakoukoliv situaci. Základ toho boilie tvoří originální pop-up mix, díky kterému boilie skvěle uvolňuje atraktory po dlouhý čas a navíc má skvělé plovoucí vlastnosti!


 • Boilies Extasy je založen na rybích moučkách, ze kterých největší podíl tvoří moučka LT94 a olihňové produkty. Extasy též obsahuje ingredience, které jsou z dlouhodobých zkušeností ověřeny jako selektivní. Základní mix byl k dokonalosti vyladěn směsí olihňových esencí, esenciálních olejů a samozřejmě velkou dávkou tekutých potrav bohatých na volné aminokyseliny.


 • Plovoucí pasta sloužící k obalení jak plovoucích, tak i potápivých nástrah, která obsahuje velmi silnou dávku atraktorů. Díky plovoucí pastě vytvoříte nepřekonatelně atraktivní plovoucí nástrahu nebo výrazně odlehčíte a zatraktivníte i nástrahy potápivé. Pro lepší aplikaci pastu před obalením prohřejte v dlaních.


 • Plovoucí pasta sloužící k obalení jak plovoucích, tak i potápivých nástrah, která obsahuje velmi silnou dávku atraktorů. Díky plovoucí pastě vytvoříte nepřekonatelně atraktivní plovoucí nástrahu nebo výrazně odlehčíte a zatraktivníte i nástrahy potápivé. Pro lepší aplikaci pastu před obalením prohřejte v dlaních.


 • Boilies Krill Berry je složeno z pečlivě vybraných složek – nízkoteplotních rybích mouček, hodnotných mléčných proteinů a několika druhů vybraných ptačích zobů poskládaných tak, aby byla v optimálním poměru zajištěna vysoká výživná hodnota a snadná stravitelnost. Hotové boilies obsahuje velké množství exkluzivní krillové moučky, 100% čistou krillovou tekutou potravu a vyladěnou kombinaci sladkých esencí, které společně zaručují jedinečnou chuť a vůni hotového boilies. Toto boilie je určeno k lovu ve velmi studené vodě pod 10 stupňů Celsia.


 • Boilies Devill Krill je složeno z dvaceti tří pečlivě vybraných složek – nízkoteplotních rybích mouček, hodnotných mléčných proteinů a několika druhů vybraných ptačích zobů poskládaných tak, aby byla v optimálním poměru zajištěna vysoká výživná hodnota a snadná stravitelnost. Hotové boilies obsahuje velké množství exkluzivní krillové moučky, 100% čistou krillovou tekutou potravu, mořšké extrakty a vyladěnou kombinaci esencí, které společně zaručují jedinečnou chuť a vůni hotového boilies. Toto boilie je určeno k lovu ve velmi studené vodě pod 10 stupňů Celsia.


 • Boilies Kill Krill je složeno z dvaceti tří pečlivě vybraných složek – nízkoteplotních rybích mouček, hodnotných mléčných proteinů a několika druhů vybraných ptačích zobů poskládaných tak, aby byla v optimálním poměru zajištěna vysoká výživná hodnota a snadná stravitelnost. Hotové boilies obsahuje velké množství exkluzivní krillové moučky, 100% čistou krillovou tekutou potravu, mořšké extrakty a vyladěnou kombinaci esencí, které společně zaručují jedinečnou chuť a vůni hotového boilies.


 • Již legendární jistota mnoha předních rybářů! Boilies 3XL je konstruováno tak, aby dokázalo nachytat kapry v jakékoliv možné situaci. 3XL je díky dokonalému uvolňování atraktorů skvělé pro chytání v krátkém časovém úseku, ale též jistotou mnoha závodníků. Jedná se o opravdu brilantní univerzální boilies, které má na svém kontě řadu neuvěřitelných úspěchů.


 • Angry Plum je skvěle univerzální boilies. Ať s ním vyrazíte na řeku, pískovnu nebo přehradu, všude bude kapry dobře akceptován. Díky poměrně rychlému uvolňování atraktorů, ale několikanásobně pomalejší rozpustnosti, než je tomu u jiných druhů boilies, se stává favoritem pro jedno až dvoudenní výpravy na větší ryby, ale díky své nižší ekonomické náročnosti též jako ideální návnada pro situace, kdy si Vaše místo předkrmujete nebo chcete zkrátka použít více návnad.


 • Základem boilie Noční Můra jsou ty nejhodnotnější a chuťově nejvýraznější enzymaticky upravené vysoce rozpustné moučky podpořené silnou dávkou játrových a slezinových extraktů. Kombinace výživného a chutného základového mixu s dobře sladěnými tekutými složkami, množstvím tekutých potrav a přírodního česneku vytvořila až neskutečně atraktivní a čistě přírodní boilie vhodné pro celoroční použití. Ideální zejména pro aktivní rybaření nebo rybářské soutěže.


 • Řada šetrně konzervovaných plovoucích válečků, ve kterých naleznete favorita pro jakoukoliv situaci. Základ těchto válečků tvoří originální pop-up mix, díky kterému válečky skvěle uvolňují atraktory po dlouhý čas a navíc mají skvělé plovoucí vlastnosti!