Multiplikátory

Snad každý rybář potřebuje multiplikátory. Existují i rybářské pruty na vláčení a muškařské pruty. Míra prohnutí rybářského prutu se označuje písmeny A, B, C a D. Multiplikátory za výborné ceny. Multiplikátory za nejlepší ceny. Pokud se zmýlíte a objednáte špatné zboží, nezoufejte. Můžete jej bez problémů do 10 dnů vrátit. Obrovský výběr rybářských potřeb zahrnuje tisíce zboží skladem a vše je připraveno k okamžité expedici k vám. Nabízíme rybářské navijáky různých výrobců i cenových kategorií. Navijáky na feeder, sumcové navijáky, vláčecí navijáky, match navijáky. Nabízíme rybářské potřeby a veškeré potřeby pro rybaření různých značek na jednom místě. Rybářské potřeby nabídka. Kvalitní naviják je základem každé rybářské výbavy, a proto je naše nabídka navijáků, jak věříme, dostatečně široká, aby si ten pravý naviják vybral každý. Máme rybářské navijáky s baitrunnerem neboli volnoběžnou brzdou, navijáky s přední brzdou. Nabízíme rybářské navijáky od renomovaných výrobců, kteří se orientují především na praktičnost a kvalitu ověřenou v praxi. Naši odborníci vám rádi poradí s výběrem osobně nebo telefonicky. Obaly na pruty, čelovky, umělé nástrahy, rybářská bižuterie, knihy o rybaření a další. Na kaprařinu a na položenou využijete i navijáky s přední a zadní brzdou. Mezi nejdelší pruty patří tzv. biče, které dosahují délky až 10 metrů. Rozlišujeme rybářské navijáky se zadní i přední brzdou, které jsou velmi žádané a hojně využívané. Jsme dlouholetí rybáři, proto Vám rádi poradíme jak s výběrem rybářských potřeb, tak i s otázkami ohledně rybaření. Záleží na tom, zda se chystáte na mořský rybolov, kaprařinu, přívlač, plavanou nebo feeder. Rybářské potřeby osvědčené kvality za opravdu výborné ceny.

 • Robustní a lehký multiplikátor pro mořský rybolov metodou pilkrování. Robustní a lehký multiplikátor pro mořský rybolov metodou pilkrování.
  Provedení pro levou ruku.
  1 robustní nerezové kuličkové ložisko, ostatní ložiska jsou pevná pouzdra. Velmi pevná konstrukce z oceli a plastu ABS. Systém pro uvolnění cívky pro rychlé spouštění nástrahy. Lehce ovladatelná robustní brzda. Vypínatelný zvukový cvrček pro signalizaci otáčení cívky.
  Tento naviják je velmi dobrá volba pro používání ve středním Norsku, zejména s ohledem na poměr kvalita/cena.
  Parametry:

  Kapacita cívky[m]: 290(ø 0,40 MONO)
  Převod: 3,8:1
  Brzda: disková
  Hmotnost[g]: 460


 • Extrémně odolný multiplikátor s počítadlem v metrech.

  Extrémně odolný multiplikátor s počítadlem v metrech.
  Ideální a cenově dostupný naviják pro rybolov v Norsku. Multiplikátor disponuje systémem pro rovnoměrný námot šňůry, což usnadňuje jeho použití. Ergonomická brzda je jemně stavitelná a má velkou účinnost. Samozřejmostí je funkce volného odmotávání šňůry pro rychlý ponor nástrahy. Provedení pro levou ruku.

  3 precizní kuličková ložiska plus jedno kluzné ložisko
  systém QSS pro okamžité zastavení cívky
  trojciferné počítadlo odmotu
  extra přesný systém navíjení
  disková brzda s vysokou účinností
  možnost volnoběžného režimu
  trn pro snadné a pevné uchycení šňůry

  Parametry:

  Kapacita cívky[m]: 350 (ø 0,40)
  Počet ložisek: 4
  Převod: 4,6 : 1
  Brzda: disková
  Hmotnost[g]: 540


 • Užijte si mořský rybolov naplno s tímto elektrickým multiplikátorem s baterií a taškou za jedinečnou cenu!
  Elektrický multiplikátor s baterií a brašnou v ceně.
  Užijte si mořský rybolov naplno s tímto elektrickým multiplikátorem s baterií a taškou za jedinečnou cenu!

  Popis produktu: El. Multiplikátor Kaigen 500 XP
  Elektrický multiplikátor Banax Kaigen 500 XP nabízí v extrémně malém těle neuvěřitelnou sílu a výdrž. Při výrobě tohoto multiplikátoru bylo použito nejmodernějších technologií a díky tomu se můžete spolehnout na tento multiplikátor i při rybolovu v těch nejtěžších podmínkách a při lovu v těch největších hloubkách. Je dodáván včetně baterie, nabíječky a transportní tašky na baterii.

  1 el. Multiplikátor + baterie + nabíječka + taška na bateriii
  Hmotnost 715 g
  Počet ložisek 4
  Převodový poměr 3,5:1
  Kapacita cívky 0,50/300
  Pevnost Maximální navíjecí síla 16 kg
  Návin Maximální navíjecí rychlost 180 m / 1 min