Rybářské krabičky a boxy

Rybářské navijáky jsou nezbytnou potřebou pro každého rybáře. Rybářský naviják můžete vybírat dle druhu brzdného systému navijáku nebo podle výrobce. Při objednávání rybářských potřeb není nutná registrace, stačí vyplnit fakturační údaje. Zboží vám dorazí již zítra. V našem katalogu neleznete největší výběr. Navijáky pro rybáře nabízíme od značek SHIMANO, PENN, ABU GARCIA, MITCHELL, MIVARDI, SEMA, LINEAEFFE, SHAKESPEARE, TICA, MILFA, CARSO. Připravili jsme pro Vás rybářské potřeby k rybaření jako jsou rybářské pruty, rybářské navijáky, stojany na pruty, rybářské vlasce, sňůry, rybářské podběráky. Oblečení pro rybáře, nafukovací čluny , motory, rybářská křesla, rybářská lehátka, bivaky a deštníky, krmení pro ryby, boilies Karel Nikl. V našem katalogu naleznete zboži z několika největších rybářských eshopů. Rybářské krabičky a boxy nejrůznějších parametrů. Nejlevnější rybářské krabičky a boxy a další rybářské potřeby. K dispozici máte i navijáky s volnoběžnou brzdou, bojovou brzdou nebo s multiplikátory. Pro opravdu velké úlovky tu jsou tzv. multiplikátory, které upotřebíte například při lovu sumců a mořských druhů. V našem shopu naleznete vše pro rybolov a rybaření. Pro registrované zákazníky jsme připravili slevu 5% na každý nákup. Vše skladem. Máme široký sortiment značek DAIWA, PROREX, CORMORAN, MIVARDI, MIKBAITS, LK BAITS, KAREL NIKL, DOC FISHING,.. Naše poradna nabízí návody, rady, recepty, informace, ale i předpověď počasí. Navijáky se děli do několika kategorií. Vzhledem k tomu, že rybářských produktů přibývá stále víc jako jsou rybářské pruty, navijáky, bivaky, rybářské oblečeni atd. tak přibýva i více výrobců například Karel Nikl, Mikbaits, LKbaits, Delphin a mnoha dalších proto není možné mít vše na kamenném obchodě. Své nové rybářské potřeby tak můžete mít doma již zítra. K chycení trofejního úlovku budete potřebovat kvalitní rybářské vybavení. Naše prodejna zahrnuje velký sortiment věcí, který je potřebný na lov ryb ať se jedná o bílou rybu, dravou rybu či kapra.

  • Praktický, kvalitně zpracovaný kufřík na rybářské potřeby, drobnosti a bižuterii. Kufřík má tři patra v nichž jsou pevné i přestavitelné přihrádky, dno je pro větší věci.


  • Praktický, kvalitně zpracovaný kufřík na rybářské potřeby, drobnosti a bižuterii. Kufřík má dvě patra v nichž jsou pevné i přestavitelné přihrádky, dno je pro větší věci.