Rybářské váhy

Při nákupu rybářských navijáků nezapomeňte nahlédnout také do kategorie vlasce a šňůry, které jsou nezbytnou součástí navijáků. Z vlasců je to Fin, AWA-Shima, z háčku Owner, Awa-Shima a Kamatsu, z prutů je to především značka Delphin a mnoha dalších značek a věcí u nás můžete najíd je toho hodně, proto jsme se rozhodli pro vás letos předělat a přestavět kamennou prodejnu, aby byla přehlednější a bylo tu více sortimentu. S výběrem rybářského náčiní vám poradí zkušení zaměstnanci/rybáři. Navijáky na feeder, sumcové navijáky, vláčecí navijáky, match navijáky. Rozlišujeme rybářské navijáky se zadní i přední brzdou, které jsou velmi žádané a hojně využívané. Připravili jsme pro Vás rybářské potřeby k rybaření jako jsou rybářské pruty, rybářské navijáky, stojany na pruty, rybářské vlasce, sňůry, rybářské podběráky. Oblečení pro rybáře, nafukovací čluny , motory, rybářská křesla, rybářská lehátka, bivaky a deštníky, krmení pro ryby, boilies Karel Nikl. Rybaření není o štěsti, ale o kvalitní rybářské výbavě. Možná si ještě nejste jisti, co přesně potřebujete. Zavolejte nám nebo nám na sebe zanechte vaše číslo. Ozveme se vám a poradíme. Doprava zdarma při nákupu nad 1 000 Kč. Pomůžeme vám s výběrem. Na zakoupené zboží je servis v souladu se záručními podmínkami samozřejmostí. Dovolujeme si upozornit na navijáky shimano za skvělé ceny. Pruty, navijáky a ostatní vybavení kvalitních značek najdete u nás. Existují i rybářské pruty na vláčení a muškařské pruty. Míra prohnutí rybářského prutu se označuje písmeny A, B, C a D. Snad žádný rybář se neobejde bez rybářské váhy. V našem katalogu neleznete největší výběr. Pokud hledáte rybářské váhy pak jste tady správně. Hledáte dárek vhodný pro rybáře ? Váháte který vybrat? Vše skladem. Všechny moderní rybářské pruty mají společnou lehkost, vyváženost a pružnost. Výběr jejich délky závisí na způsobu chytání.

  • Dobrý pomocník při převozu a uchovávání nástražních rybek. Součástí vzduchovacího motorku je hadička a kamínek. Je napájen baterií R20 – 1,5V (monočlánek) nebo je možné jej pomocí adaptéru připojit do zdířky zapalovače v autě. Doba nepřetržitého provozu na baterie je zhruba 48 hodin. Motorek je možné používat ve dvou rychlostních režimech a je možné jej pomocí integrovaného kovového klipu upevnit k nádobě, za opasek či podobně. Motorek je vlhkotěsný, ne však vodotěsný!!


  • Dobrý pomocník při převozu a uchovávání nástražních rybek. Součástí vzduchovacího motorku je hadička a kamínek. Je napájen baterií R20 – 1,5V (monočlánek). Doba nepřetržitého provozu je zhruba 48 hodin. Motorek je možné používat ve dvou rychlostních režimech a je možné jej pomocí integrovaného kovového klipu upevnit k nádobě, za opasek či podobně. Motorek je vlhkotěsný, ne však vodotěsný!!


  • Praktická velká kovová váha z rozsahem 0 – 25 kg. Součástí váhy jsou dva háčky pro zavěšení váhy na stojan či trojnožku a praktický nylonový obal na ochranu váhy.