Rybářský návazcový materiál

Navijáky, pruty, nástrahy, čluny a další rybářské vybavení, nástroje a náčiní za akční ceny. Nejlepší rybářský návazcový materiál a další věci pro rybáře. Rybaření není o štěsti, ale o kvalitní rybářské výbavě. Při objednávání rybářských potřeb není nutná registrace, stačí vyplnit fakturační údaje. Při nákupu rybářských navijáků nezapomeňte nahlédnout také do kategorie vlasce a šňůry, které jsou nezbytnou součástí navijáků. K chycení trofejního úlovku budete potřebovat kvalitní rybářské vybavení. Nabízíme rybářské navijáky značky Robinson, která je velmi známým producentem potřeb pro rybáře. Rybářský návazcový materiál. Bezkonkurenční výběr rybářských potřeb. Navijáky se děli do několika kategorií. Pomůžeme vám s výběrem. V našem internetovém obchodu si jistě vyberete ten správný rybářský naviják. Rybářský návazcový materiál za výborné ceny. Navijáky na feeder, sumcové navijáky, vláčecí navijáky, match navijáky. Společnost Robinson používá při výrobě navijáků nejnovější technologie, které zaručují naprostou kvalitu výrobků. Rybářské potřeby osvědčené kvality za opravdu výborné ceny. Rybářské navijáky baitruner (volnoběžky) se hodí hlavně na oblíbený styl rybolovu – na kaprařinu. V našem katalogu neleznete největší výběr. Naši odborníci vám rádi poradí s výběrem osobně nebo telefonicky. Vzhledem k tomu, že rybářských produktů přibývá stále víc jako jsou rybářské pruty, navijáky, bivaky, rybářské oblečeni atd. tak přibýva i více výrobců například Karel Nikl, Mikbaits, LKbaits, Delphin a mnoha dalších proto není možné mít vše na kamenném obchodě. Pokud si vyberete jakoukoli věc na našem eshopu, doporučujeme ji zde i objednat a to i v případě, že si pro ni přijdete na kamennou prodejnu.

  • Velmi kvalitní návazcová šňůra Strategy Effect vyrobená ve spolupráci s firmou FOX se vyznačuje 100% fluorocarbonovým jádrem, velmi měkkým kulatým potahem, optimální kamufláží. Potah napařte nad horkou vodou k plnému roztažení těsně před použitím. Je vhodná pro kombinované návazce, které převážejte v pevném pouzdře.


  • Kaprová šnůra Strategy Momentum je nová více vláknitá šňůra vhodná k extrémním způsobům rybolovu zejména pro rybáře, kteří se věnují rybolovu velkých kaprů v závadových vodách. Je vysoce oděruvzdorná, s téměř nulovou průtažností.
    Tuto šňůru pro Vás navíjíme z velkého návinu na naší testované navíječce. Můžete zvolit jakékoliv množství metrů od jednoho metru do maximální kapacity návinu vlasce. Pokud si necháte navinout například 150 m a chcete vědět, kde je polovina, sdělte nám to v poznámce pro obchodní oddělení při uzavírání Vaší objednávky. Polovinu Vám označíme papírovým lepítkem. Takto lze označit jakýkoliv Vámi požadovaný počet metrů ( minimálně však po 5 m ).