Stojany a vidlice na pruty

Jsme dovozci značek NOMURA, PANTHER MARTIN, LINEAEFFE, FISHING FERRARI, TEAM SPECIALIST, CUKK. Obaly na pruty, čelovky, umělé nástrahy, rybářská bižuterie, knihy o rybaření a další. Rozlišujeme rybářské navijáky se zadní i přední brzdou, které jsou velmi žádané a hojně využívané. Společnost Robinson používá při výrobě navijáků nejnovější technologie, které zaručují naprostou kvalitu výrobků. Pruty, navijáky a ostatní vybavení kvalitních značek najdete u nás. Základní otázkou při výběru rybářského navijáku je na jaký lov by měl být rybářský naviják určen – dle toho se vybírají s větší či menší kapaciatou. Pro opravdu velké úlovky tu jsou tzv. multiplikátory, které upotřebíte například při lovu sumců a mořských druhů. Stojany a vidlice na pruty. Máme rybářské navijáky se zadní brzdou, navijáky s bojovou brzdou, muškařské navijáky i navijáky na moře a multiplikátory. Již zítra můžete držet v ruce kvalitní rybářské potřeby pro lov kaprů, bílých ryb, dravých ryb, lov na živé nástrahy, přívlač a také pro mořský rybolov. Existují i rybářské pruty na vláčení a muškařské pruty. Míra prohnutí rybářského prutu se označuje písmeny A, B, C a D. Při nákupu rybářských navijáků nezapomeňte nahlédnout také do kategorie vlasce a šňůry, které jsou nezbytnou součástí navijáků. Mezi nejpoužívanější materiály náleží sklolaminát, bambus a grafit. Navijáky na feeder, sumcové navijáky, vláčecí navijáky, match navijáky. Shimano navijáky, Quantum navijáky. Naše prodejna zahrnuje velký sortiment věcí, který je potřebný na lov ryb ať se jedná o bílou rybu, dravou rybu či kapra. Nabízíme rybářské potřeby a veškeré potřeby pro rybaření různých značek na jednom místě. V našem katalogu naleznete zboži z několika největších rybářských eshopů. Navijáky se děli do několika kategorií. Naše poradna nabízí návody, rady, recepty, informace, ale i předpověď počasí. Navijáky pro rybáře nabízíme od značek SHIMANO, PENN, ABU GARCIA, MITCHELL, MIVARDI, SEMA, LINEAEFFE, SHAKESPEARE, TICA, MILFA, CARSO.

 • Nekompromisní a mimořádně stabilní stojan na pruty. Standardně je dodáván se třemi páry teleskopických noh v různých délkách s bajonetovým systémem výsuvu. Použití různých délek noh a různá nastavení jejich úhlů umožňují řadu variant postavení stojanu, které se vypořádají s každou situací. Aretace výsuvu centrální části i sloupků obou hrazd jsou řešeny robustními zámky s velmi jednoduchým ovládáním. Rozložení i složení stojanu je proto otázkou několika okamžiků.


 • Kvalitně provedená trojnožka z hliníku. Vyznačuje se výborným dílenským zpracováním a velkou variabilitou při použití. Trojnožka má stabilizační háček a ze základního transportního rozměru je možné ji roztáhnout podle potřeby či situace v terénu. 


 • Kvalitně provedená trojnožka z kovu. Vyznačuje se výborným dílenským zpracováním a velkou variabilitou při použití. Je určena zejména k vážení ryb, ale na háček je možné zavěsit např. sak s boilies, lampu, vlhké věci k sušení apod.


 • Kvalitně provedená trojnožka z hliníku. Vyznačuje se výborným dílenským zpracováním a velkou variabilitou při použití. Trojnožka má stabilizační háček a ze základního transportního rozměru je možné ji roztáhnout podle potřeby či situace v terénu. 


 • Velmi zdařilý, dobře promyšlený a zpracovaný stojan na pruty, který je vyroben z hliníku. Rod pod je velmi stabilní přitom lehký. Je možné jej používat klasicky ve vodorovné poloze, nebo ve vzpřímené poloze s použitím dlouhých předních tyčí. Dobrou vychytávkou stojanu je možnost polohování nohou ve třech pozicích, což přináší skvělou variabilitu v různých terénech. Stojan má velkou roztažnost a je vybaven kvalitním transportním pouzdrem.


 • Velmi dobře zpracované a kvalitně provedené vidličky pro jeden prut. Tyto vidličky využijí zejména rybáři lovící technikou feeder, ale může být vhodná i pro plavačkáře či pro lehkou položenou. Vidličku je možné regulovat vertikálně pomocí aretačních šroubů.


 • Robustní kloubový držák, který lze uchytit na záď či bok lodě a odložit do něj prut. Držák je vyroben z odolného plastu v kombinaci s kovovými díly. Má vertikální i horizontální regulaci.


 • Náhradní koncovka bez závitu pro přední vidličku, nebo přední rameno stojanu. Průměr otvoru je 5,0 mm.


 • Náhradní váleček pro koncovku prutu nebo signalizátor záběru s otvorem o průměru 10,0 mm. Váleček je vyroben z nerezové oceli.


 • Kvalitní kovová vidlička určená k lovu ryb, kdy potřebujete mít prut špičkou směrem k obloze. Lov s pruty postavenými směrem vzhůru se používá zejména při lovu sumců ale také kaprů.


 • Kvalitně provedená trojnožka z hliníku. Vyznačuje se výborným dílenským zpracováním a velkou variabilitou při použití. Trojnožka má stabilizační háček, výškovou regulaci a je určena pro použití dvou prutů.


 • Sona patří k tradičním a kvalitním výrobcům na trhu  rybářských potřeb. Stojan Sona LUX má mnohem více než jen standartní provedení. Je vyroben z kvalitní oceli v kombinaci s hliníkovými rameny. Stojan je stabilní a lze jej navíc ukotvit do země pomocí kotvícího háčku. Povrchová úprava komaxitová barva pro dlouhou životnost a odolnost proti korozi. Polohování stojanu je zajištěno pomocí masivní a pevné matice a kulového středu. Stojan má přepravní obal z nepromokavého materiálu.