Zebco®

Zebco® vyberete v našem katalogu. Jsme dlouholetí rybáři, proto Vám rádi poradíme jak s výběrem rybářských potřeb, tak i s otázkami ohledně rybaření. Zebco® je nutností každého rybáře. V našem internetovém obchodu si jistě vyberete ten správný rybářský naviják. Rozlišujeme rybářské navijáky se zadní i přední brzdou, které jsou velmi žádané a hojně využívané. Zebco® nejrůznějších parametrů. Vítáme Vás v našem e-shopu. Jsme rádi, že jste si k nákupu rybářských potřeb vybrali právě nás. Dovolujeme si upozornit na navijáky shimano za skvělé ceny. Pokud se zmýlíte a objednáte špatné zboží, nezoufejte. Můžete jej bez problémů do 10 dnů vrátit. Aby vám u vody nebyla zima a neteklo vám do bot, máme pro vás také teplé oblečení, oděvní doplňky a speciální boty pro rybáře. Doprava zdarma při nákupu nad 1 000 Kč. V rybářské praxi se můžete setkat s několika druhy navijáků, kam se řadí velmi oblíbené navijáky s přední a zadní brzdou. K jedné z nejmodernějších a zároveň nejpopulárnějších technik se řadí feeder – špička prutu upozorňuje na záběr a mění se podle zátěže a proudu vody. Právě speciální feederové pruty, v teleskopickém nebo skládacím provedení, máme pro vás připravené v rozličných délkách a gramážích. Navijáky se děli do několika kategorií. Vzhledem k tomu, že rybářských produktů přibývá stále víc jako jsou rybářské pruty, navijáky, bivaky, rybářské oblečeni atd. tak přibýva i více výrobců například Karel Nikl, Mikbaits, LKbaits, Delphin a mnoha dalších proto není možné mít vše na kamenném obchodě. Myslíme i na vaše děti, proto speciální kategorií věnujeme dětským prutům, kde najdete kompletní sadu prutu s navijákem i vlascem. Nechybí ani přívlačové, bolognesové nebo teleskopické pruty. V nabídce najdete také štikové pruty na vyvěšenou. Rybářské potřeby za nejlepší ceny. Snad žádný rybář se neobejde bez zebco®. Vše skladem. Při nákupu rybářských navijáků nezapomeňte nahlédnout také do kategorie vlasce a šňůry, které jsou nezbytnou součástí navijáků.

 • Tato jedinečná symfonie lesních jahod a banánů s trochou kokosu chutná nejen opicím! Ihned od spuštění testování se projevila vynikající účinnost tohoto boilie. S využitím nejmodernějších poznatků z oblasti biologie a krmiv, se podařilo vyvinout dvouvrstvé boilie s vnitřním banánovo kokosovým jádrem a vnějším obalem z jahod, které provokuje  i velmi opatrné ryby.


 • Velmi chytlavé boilie v plovoucí verzi postavené na velmi kvalitní směsi bohaté na proteiny, uhlovodíky, oleje a stimulátory. Boilie je velmi dobře stravitelné, výborně uvolňuje  atraktanty do vody a je určeno pro celoroční chytání. Má středně tvrdou konzistenci, velmi dobře se vrtá a nepraská. Obsahuje reálné kousky ryb a brusinek ve dvou vrstvách. Boilie neobsahuje umělé konzervanty a je postaveno na bázi kvalitních mouček, které podporují trávení.


 • Velmi chytlavé boilie postavené na velmi kvalitní směsi bohaté na proteiny, uhlovodíky, oleje a stimulátory. Boilie je velmi dobře stravitelné, výborně uvolňuje  atraktanty do vody a je určeno pro celoroční chytání. Má středně tvrdou konzistenci, velmi dobře se vrtá a nepraská. Obsahuje reálné kousky ryby a brusinek ve dvou vrstvách. Boilie neobsahuje umělé konzervanty a je postaveno na bázi kvalitních mouček, které podporují trávení.


 • Velmi chytlavé boilie v plovoucí verzi postavené na velmi kvalitní směsi bohaté na proteiny, uhlovodíky, oleje a stimulátory. Boilie je velmi dobře stravitelné, výborně uvolňuje  atraktanty do vody a je určeno pro celoroční chytání. Má středně tvrdou konzistenci, velmi dobře se vrtá a nepraská. Obsahuje reálné kousky tygřích ořechů a lučních kobylek pro efekt křupnutí. Boilie neobsahuje umělé konzervanty a je postaveno na bázi kvalitních mouček, které podporují trávení.


 • Velmi chytlavé boilie postavené na velmi kvalitní směsi bohaté na proteiny, uhlovodíky, oleje a stimulátory. Boilie je velmi dobře stravitelné, výborně uvolňuje  atraktanty do vody a je určeno pro celoroční chytání. Má středně tvrdou konzistenci, velmi dobře se vrtá a nepraská. Obsahuje reálné kousky tygřích ořechů a lučních kobylek pro efekt křupnutí. Boilie neobsahuje umělé konzervanty a je postaveno na bázi kvalitních mouček, které podporují trávení.


 • Velmi chytlavé boilie v plovoucí verzi postavené na velmi kvalitní směsi bohaté na proteiny, uhlovodíky, oleje a stimulátory. Boilie je velmi dobře stravitelné, výborně uvolňuje  atraktanty do vody a je určeno pro celoroční chytání. Má středně tvrdou konzistenci, velmi dobře se vrtá a nepraská. Obsahuje reálné kousky česneku a čerstvé máty pro efekt křupnutí. Boilie neobsahuje umělé konzervanty a je postaveno na bázi kvalitních mouček, které podporují trávení.


 • Velmi chytlavé boilie postavené na velmi kvalitní směsi bohaté na proteiny, uhlovodíky, oleje a stimulátory. Boilie je velmi dobře stravitelné, výborně uvolňuje  atraktanty do vody a je určeno pro celoroční chytání. Má středně tvrdou konzistenci, velmi dobře se vrtá a nepraská. Obsahuje reálné kousky česneku a čerstvé máty pro efekt křupnutí. Boilie neobsahuje umělé konzervanty a je postaveno na bázi kvalitních mouček, které podporují trávení.


 • Velmi chytlavé boilie v plovoucí verzi postavené na velmi kvalitní rybí směsi bohaté na proteiny, uhlovodíky, oleje a stimulátory. Boilie je velmi dobře stravitelné, výborně uvolňuje  atraktanty do vody a je určeno pro celoroční chytání. Má středně tvrdou konzistenci, velmi dobře se vrtá a nepraská. Obsahuje reálné kousky rybího masa a krevet pro efekt křupnutí a namísto obvykle používaných umělých olejů byly použity čerstvé oleje a výtažky z ryb. Boilie neobsahuje umělé konzervanty a je postaveno na bázi kvalitních mouček, které podporují trávení.


 • Velmi chytlavé boilie postavené na velmi kvalitní rybí směsi bohaté na proteiny, uhlovodíky, oleje a stimulátory. Boilie je velmi dobře stravitelné, výborně uvolňuje  atraktanty do vody a je určeno pro celoroční chytání. Má středně tvrdou konzistenci, velmi dobře se vrtá a nepraská. Obsahuje reálné kousky rybího masa a krevet pro efekt křupnutí a namísto obvykle používaných umělých olejů byly použity čerstvé oleje a výtažky z ryb. Boilie neobsahuje umělé konzervanty a je postaveno na bázi kvalitních mouček, které podporují trávení.


 • Velmi chytlavé boilie v plovoucí verzi postavené na velmi kvalitní ovocné směsi bohaté na proteiny, uhlovodíky, oleje a stimulátory. Boilie je velmi dobře stravitelné, výborně uvolňuje  atraktanty do vody a je určeno pro celoroční chytání. Má středně tvrdou konzistenci, velmi dobře se vrtá a nepraská. Obsahuje reálné kousky ovoce pro efekt křupnutí a namísto obvykle používaného sladidla byl použit čerstvý ovocný nektar. Boilie neobsahuje umělé konzervanty a je postaveno na bázi kvalitních mouček, které podporují trávení.


 • Velmi chytlavé boilie postavené na velmi kvalitní ovocné směsi bohaté na proteiny, uhlovodíky, oleje a stimulátory. Boilie je velmi dobře stravitelné, výborně uvolňuje  atraktanty do vody a je určeno pro celoroční chytání. Má středně tvrdou konzistenci, velmi dobře se vrtá a nepraská. Obsahuje reálné kousky ovoce pro efekt křupnutí a namísto obvykle používaného sladidla byl použit čerstvý ovocný nektar. Boilie neobsahuje umělé konzervanty a je postaveno na bázi kvalitních mouček, které podporují trávení.


 • Velmi chytlavé boilie v plovoucí verzi postavené na velmi kvalitní masové směsi bohaté na proteiny, uhlovodíky, oleje a stimulátory. Boilie je velmi dobře stravitelné, výborně uvolňuje  atraktanty do vody a je určeno pro celoroční chytání. Má středně tvrdou konzistenci, velmi dobře se vrtá a nepraská.