Aby ryby na háčku byly …

… to je přání všech nadšených rybářů. Co pro to můžete udělat? Vybavte se kvalitním příslušenstvím a moderními rybářskými potřebami, s nimiž je úlovek zaručen. Díky atraktivní nabídce na internetu nakoupíte v pohodlí svého domova za super ceny od skutečných profesionálů z oboru, u nichž najdete rovněž prostor pro servis rybářských potřeb. Čas strávený u vody bude zábavný a úspěšný, čekají vás háčky plné ryb a to nejen na štědrovečerní večeři.

Široký výběr pro náročné rybáře

Jestliže máte pocit, že vybrat rybářské potřeby bude jednoduché, protože se jedná vlastně pouze o prut, háček a možná podběrák, vyvedeme vás z omylu. V sortimentu produktů najdete šikovné pomocníky pro zdařilý lov i vychytávky pro zpříjemnění čekání. Každý rybář ocení praktický batoh či tašku, kam uskladní veškeré svoje vybavení a chcete-li se dozvědět něco o nových technikách i možnostech rybolovu, nesmí vám ve sbírce chybět také správná literatura či DVD s naučným obsahem. Správný rybář bude potěšen rozsáhlým sortimentem oblečení a obuvi, jejíž nepromokavé a termo izolační vlastnosti oceníte zejména v chladnějších dnech. Modely oděvů jsou určeny do zimního období i podzimu, kdy často prší nebo silně fouká. Díky speciálně vyvinutému rybářskému oblečení a obuvi budete v suchu za každé situace.

Nástrahy na ryby v novém provedení

V současné době se nejvíce používají nástrahy, mezi nimiž nechybí klasické neplovoucí boilies i plovoucí a vnadící varianty. Všechny produkty jsou vyráběny lídry na trhu, kteří pracují s vysoce kvalitními surovinami pro dosažení maximálních výsledků. V sortimentu ale nechybí ani čerstvé těsto pro výrobu vlastních boilies nebo stále populárnější obalovačky pro vylepšení stávajících nástrah. Protože pouze dobře použitá a vybraná nástraha vám pomůže, aby se ryba chytila rychleji a pevněji na háček. Boilie se stejně jako pelety nastražují mimo háček, tedy na vlas, a je proto nezbytné vybrat správnou řadu boilie se složením a slibující vhodnou dobu celého rozpadu směsi.